30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
Élesdy István (1912-1987): Ősz a Halászbástyán. Akvarell, papír, jelzett. Kiállítva:Csontváry terem, Bp., 1982, egyéni kiállítás. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 33x45 cm