10145. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
9
0 HUF
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Délelőtt a vízen. Olaj, farost, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal és címkén feliratozott, dekoratív fakeretben, 50x60 cm
Photo of the item taken by : pk