10143. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Gábri/Gábry Albert (1935-2004): Tehenek. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzővel, dekoratív fakeretben, 60x80 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras