50 000 HUF
Herman Lipót (1884-1972): Kilátás a fák között. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat cÃmkéjével. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 33×46 cm.