15 000 HUF
Inge Millies-Flierl (1926-): Berliner Perspektiven, 1972. 7 db sokszorosított grafika fedlappal. Litográfia, papír, jelzett, mindegyik számozott és külön paszpartuban. 38,5x30 és 30x40 cm körüli méretekben.