10205. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
2 600 HUF
0 HUF
Iván Szilárd (1912-1988): "... kint a pusztán". Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39 cm.
Photo of the item taken by : pk