10206. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Jaksa István (1894-1982): Őszi szántás. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 29,5x39,5 cm
Photo of the item taken by : pk