10223. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24,5×34,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Photo of the item taken by : pk