10228. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
30 000 HUF
0 HUF
Kesztyűs Ferenc (1932-): Citromok dáliával. Tűzzománc, kerámia, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf feliratával. Fakeretben, 40×40 cm
Photo of the item taken by : pk