10256. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
2 800 HUF
0 HUF
Konstantin László (1930-): Megjelenik az "Új március" c. lap. Rézkarc, papír. Jelzett, kissé foltos, közepén hajtásnyommal, 21x31 cm
Photo of the item taken by : ekb