10288. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
0 HUF
M. Makkai Piroska (1910-1998): Falusi életkép. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 15,5x20,5 cm
Photo of the item taken by : pk