38 000 HUF
10
Monori Kovács Jenő (1884-?), működött a XX. sz első felében: Több mint 230 db rajz vázlatfüzetekben (női portrék, aktok, tájképek, ex libris tervek, ornamentikák stb.), többségében a XX. sz. elejéről, részben szecessziós stílusban. Klf. technikák, papír, részben jelzett, hajtásnyommal, klf. méretekben. Érdekes, átnézésre érdemes anyag!