10336. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
65 000 HUF
0 HUF
Olgyay Ferenc (1872-1939): Ökrös szekér. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60x80 cm
Photo of the item taken by : pk