85 000 HUF
220,21 EUR, 242,86 USD
Pállya Celesztin (1864-1948): Női portré. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán BÁV 109 aukció raglapjával. Dekoratív fakeretben, 69×56 cm