14 000 HUF
36,27 EUR, 40,00 USD
Plesznivy Károly (1930-1984): Dubrovnik. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 33x42,5 cm