10376. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Prihoda István (1891-1956) - Rippl Rónai József (1861-1927): Lányka. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent (Rónai) . Díszes, üvegezett fakeretben. 18,5x13,5 cm