30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Sárdy Brutus (1892-1970): Dunaparti táj, 1929. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán 1929. évi tavaszi kiállítás kiállítási raglapjával. 42x54 cm.