10410. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Stettner Béla (1928-1984): Kövek között, 1979-1984. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V/XV számozással, üvegezett fakeretben, 15×21 cm
Photo of the item taken by : pk