24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Szabó Vladimír (1905-1991): Átkelés (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány VI/XV E.A. számozással. Dekoratív, üvegezett fakeretben, lapon apró foltokkal, 29×39 cm