10440. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Szamárbőr, 1993. Vegyes technika, kollázs, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x30 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras