10453. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
4 600 HUF 11,92 EUR, 13,14 USD
0 HUF
Szkotniczky Péter (?-): Összetört álom. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 32x46 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert