10467. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
1 800 HUF
0 HUF
Tokay Ilona (1907-1988): Jelenet. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent, jobb alsó sarkában apró sérüléssel, 23×21 cm
Photo of the item taken by : ekb