10466. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
1 800 HUF
9
0 HUF
Tokay Ilona (1907-1988): Nápolyi menyecske, 1930. Kréta, papír, jelezve jobbra lent, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 26,5×22 cm
Photo of the item taken by : ra