10503. 437. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
9
0 HUF
Vén Edit (1937-): Lányok pávával. Zománcfesték, csempe, jelzett, hátoldalán Vén Edit autográf ajándékozási soraival és Iparművészeti Vállalat címkéjével. Fakeretben, 45x15 cm
Photo of the item taken by : pk