14722.
437. Closed Online auction
Photo
30 000 HUF
cca 1895-1900 Óbecse, össz. 13 db keményhátú fénykép, többségében a Ferenc-csatorna (Duna-Tisza-Duna-csatorna) zsilipének építéséről, valamint 2 db városkép a városházáról és az ortodox templomról. Egyik Kovács Sebestyén Aladár (1858-1921) vízépítő mérnök, műegyetemi tanár, egyetemi dékán, címzetes miniszteri osztálytanácsos által jelzett, többi jelzés nélkül. 12x16 és 13x18 cm közötti méretben.