14745. 437. Closed Online auction Photo
1 200 HUF
0 HUF
cca 1900 Nagyszalonta, nagyméretű fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, karton sérült, fénykép kissé kopott. 13x18 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras