14752.
437. Closed Online auction
Photo
1 400 HUF
cca 1950 Elly Trepte: Berlin nevezetességei, 9 db fotó, lapokra kasÃrozva, egészvászon-mappában, hátoldalukon pecséttel jelzettek, 14x9,5 cm méretben