11510. 437. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 600 HUF
0 HUF
Hat személyes kávés csésze és alj készlet (össz. 12 db), fehér alapon arany mintával. Matricás, jelzés nélkül, helyenként kis kopásnyomokkal, részben bontatlan állapotban, eredeti dobozában.
Photo of the item taken by : nagy_andras