11594. 437. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
5 500 HUF
0 HUF
Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert