11588. 437. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Japán szaké kiöntő és csésze. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 3,5-14,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras