11366. 437. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
30 000 HUF
0 HUF
Zsolnay labrador alapmázas oroszlános asztali figurális dísztál, jelzett, formába nyomott Zsolnay pecsét és 8094-es formaszám, régi ragasztás, restaurálás nyomaival, kis lepattanással. 48 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert