11379. 437. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Zsolnay virágmintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 18 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras