8 000 HUF
Füredi emlékpohár. Antik, több lapra csiszolt, bíborpácolt üveg pohár, a Horváth-ház és a kút képével, biedermeier stílusú leveles-indás díszítésekkel. Balatonfüred, XIX. század. Sérült, javított, peremén csorbával, m: 13,5 cm