11804. 437. Closed Online auction Glass-objects
2 000 HUF
0 HUF
Parfümös (?) üveg, arab felirattal, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, h: 17,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras