11 000 HUF
1909 Stollwerck Helden-Album. Sammel-Album No. 10. Német csokoládé gyűjtőkép-album, komplett gyűjtemény, 48 oldalon összesen 288 színes képpel. Köln-Berlin, Gebrüder Stollwerck A.G. Aranyozott félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel és fűzéssel.