https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 353
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2834694
12296
438
0
15000
Antique
Other collectibles
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 5 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzitett kristály füzérrel,hibátlan állapotban 21x18cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2834692
12297
438
0
16000
Antique
Other collectibles
1
Kristályos dupla falikar. Vintage (negyedszázados) cseh kristály és üveg kétkarú gyertyaizzós króm falikar 2 csiszolt kristály tányérral 4 db csiszolt kristály csüngővel és 3 ponton rögzített kristály füzérrel, hibátlan állapotban. m: 30 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2790924
12298
438
0
12000
Antique
Other collectibles
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, kis horpadásokkal, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
2790932
12299
438
0
18000
Antique
Other collectibles
1
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2790942
12300
438
0
16000
Antique
Other collectibles
1
WMF Ikora ezüstözött alpakka kínáló tál. Jelzett, kopottas, d: 27 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2790957
12301
438
0
18000
Antique
Other collectibles
1
Szecessziós mennyezeti lámpa. Bronz, homokfújt üveg búrával, új kábelezéssel, korának megfelelő állapotban, a búrán kis csorba, h: 75 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2790605
12302
438
0
24000
Antique
Other collectibles
1
Antik falióra. Öntött bronz, fa és bársony hátlappal, felhúzókulccsal, nem működik, 28x14,5 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2790614
12303
438
0
13000
Antique
Other collectibles
1
Fördős László (1938- ): Iparművész gyertyatartó. Fém, jelzett, alján az Iparművészeti Vállalat hiányos zsűri címkéjével, m: 19 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
2790575
12304
438
0
24000
Antique
Other collectibles
1
Márvány és bronz íróasztali szett, tolltartó, 2 db tintatartó üvegbetéttel, medve figurával. A figura levált a talapzatról. 30x20 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
2756374
12305
438
0
9000
Antique
Other collectibles
1
Foochow / Fuzhou Lacquer vázapár. Díszített foltos piros rubin utánzással. Jelzés nélkül, hibátlan, Kína, 1980 körül. m: 30 cm
Starting price:
9 000 HUF
2807044
12306
438
0
2600
Antique
Other collectibles
1
Berndorf alpakka nagy méretű vésett halkés 18 cm
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2821786
12307
438
0
18000
Antique
Other collectibles
1
1950 körül, nagyméretű vörös csillag, Kommunista relikvia, festett vas, sérült a festés, 40x36 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment