3 600 HUF
cca 1920-60 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor össz. 5 db okmánya, igazolványa: Biztosítási igazolvány mint az MNG főosztályvezetője; 1950 belépési engedély Mihalik Sándor (1900-1969) művészettörténész, muzeológus, a kassai Felsőmagyarországi Múzeum, majd a budapesti Iparművészeti Múzeum igazgatója, Magyar Nemzeti Múzeum főigazgató-helyettese autográf aláírásával stb. és egy okmány Sárdy Jenő részére, részben sérült