8 500 HUF
22,02 EUR, 24,29 USD
3 db MALÉV retró táska: egy utazó bőrönd (sötétkék / feketés szín), két kézi- ill. válltáska (fehér és sötétkék színben). Szintetikus anyag, koruknak megfelelő, sérülésmentes állapotban, helyenként kisebb kopásnyomokkal, 41x36x15 cm és 31x28x11 cm közötti méretben