13892.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
1905 Házi Kincstár 11. kötet, 3398-3819-ig. Reked(t)ség ellen - Szívdobogás -ig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, közte répa, retek, réz, ribizke, rózsa, sajt, sertés, sonka, sonkapác, sör, szamóca, szappan, szarvasmarhára vonatkozó és más izgalmas témákra vonatkozó szócikkekkel. Kopott egészvászon-kötésben, 4809-5184 p.