13891.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1905 Házi Kincstár 9. kötet, 2780-3039-ig. Méz szüret - Pályaválasztás és az összes pályákról-ig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, közte mézzel kapcsolatos szócikkek, molyok elleni szócikkek, musttal, narancs-bowle-val, népszokások, nyúllal, olajjal és pálinkákkal kapcsolatos szócikkek. Kopott egészvászon-kötésben, 4045-4428+13 p.