13894.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
1908-1909 Házi Kincstár 22. kötet, 6131 f. sz - 6360-ig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, közte alkohol elleni törekvések, bor (tokaji), malagai bor, Bosznia háziipara, lóverseny, mozgófénykép, repülőgép, nőkre vonatkozó és más érdekes szócikkek. Kopott egészvászon-kötésben, 600 p.