13895.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1909 Házi Kincstár 23. kötet, 6661 f. sz - 6661 f. számig. Kézzel írt családi "házi kincstár", benne különféle izgalmas témákkal, földrengésről, hajókról szóló szócikkek, kenyérről, konyháról szóló szócikkekkel, lóval kapcsolatos szócikkek, nőkről szóló szócikkek, és vasútról szóló szócikkek, Kopott egészvászon-kötésben, az utolsó lap sarkán hiánnyal, 600 p.