13919.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
1932-1954 Emlékkönyv, benne bejegyzések, rajzok, akvarellkép (Gáspár Lajos jelzéssel). Egészvászon-kötésben, kartontokban.