13874.
438. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
10 000 HUF
25
XVIII. sz. első fele-közepe, kéziratos könyv, latin és magyar nyelvű feljegyzésekkel, levelek szövegeivel, stb. A címlapon Josephi Dezericzky [Dezericzky Ince József (1702-1763)] nevének említésével, ill. a szövegekben sok egyéb névvel (Nicolaus Baro de Réva, Prónay László, Zsámbokréthi Ferenc, stb.) Fűzve, korabeli sérült papírkötésben, a hátsó borító és a gerinc hiányzik, helyenként sérült, de többnyire jó, ép állapotú lapokkal.