cca 1935-1940 A Model Barouh Jenny (Bp. XI., Horthy Miklós út) női divatszalon ruhatervei, 7 db. Vegyes technika, papír, jelzettek. Vegyes állapotban, 29,5x23 cm és 26x11 cm közötti lapméretek.
1936 Fedett bejárati vaskapu J. Tóth Sándor úr budapesti lakóépületéhez, tervrajz, Pozsár István lakatos üzeme Nagykőrös. Hátoldalán a megrendelő kézzel írt levele. Hajtva, jó állapotban, 45x28,5 cm
1937 Bp., Baross Szövetség Országos Idegenforgalmi és Fürdőügyi Főcsoportjának fejléces, gépelt levele Hunyady Ferenc kormányfőtanácsos, országgyűlési képviselő részére, előadásra való felkérés tárgyában; a főcsoport igazgatójának és alelnökének aláírásával, bélyegzővel
1937-1946 Gróf Domszky Pál, a lengyel-magyar ellenállás tagjának mappányi anyaga, magyar királyi követségi iratok, Gestapo üldöztetéssel kapcsolatos iratok, zsidók köszönő levelei
1938 Komárom, ill. Érsekújvár (Felvidék) "visszatért" bélyegzések mozijegy hátoldalán (Metro Filmpalota - Forum Filmszínház, 1936-os Rómeó és Júlia-film), 12x8,5 cm
1939 "A Kormányzó Úr, Ő Főméltóságának beszéde, mellyel az 1939. évi június hó 10-ére egybehívott 1939-1944-iki országgyűlés 1939. évi június hó 14-én az Országház kupolacsarnokában megnyitotta." Szerk.: Dr. Szabó Gyula. Bp., Hollóssy János, foltos, a 2. levél szakadt, sérült, 2 sztl. lev. +A beszéd szövegének két (modern) másolata (Képviselőházi irományok 1939-1944 I. köt., Magyar Országgyűlési A...
1940 Otto von Erdmannsdorff (1888-1978), Németország budapesti követének (1937-1941) címzett levél Sárdy Brutus (1892-1970) restaurátor müncheni tanulmányútja ügyében, Budapest székesfőváros polgármestere, közművelődési ügyosztály tanácsnok fejléces papíron, aláírás nélkül (Városi tanácsnok, másfél géppel írt oldal, kissé foltos