Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 657
2858040
31084
438
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem modern utánverete (79mm) T:AU
2 000 HUF
2870769
31085
438
36000
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Magyar Amatőr Fényképezők Országos Szövetsége" jelzett Ag emlékérem, hátlapján "A MAOSZ Országos Kiállítása 1931" gravírozással (85,98g/60mm) T:2 patina Hungary 1931. "National Association of Hungarian Amateur Photographers" hallamrked Ag commeorative medallion with engraved back. Sign.: Lajos Berán (85,98g/60mm) C:XF patina
36 000 HUF
2825471
31086
438
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" bronz emlékérem (80mm) T:2 karcok, ph. HP 1330.
2 000 HUF
2868486
31087
438
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti Emlék" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF ph. HP 1330.
3 600 HUF
2826883
31088
438
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ (Társadalmi Egyesületek Szövetsége) - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:AU TP 232.
4 000 HUF
2870222
31089
438
Numismatics
Berán Lajos (1883-1943) 1955. "Budapesti emlék" bronz emlékérem átgravírozva "Pedagógus nap 1955 - VIII. Tanács V.B." szöveggel, kopottas dísztokban (41mm) T:AU kis ph.
3 000 HUF
2827379
31090
438
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965) 1939. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "TENNISZ 1939. II. O. III." + 1923. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete" kétoldalas bronz díjérem, "ARKANZAS BP" gyártói jelzéssel, hátoldalán "III. 28." gravírozással + 1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem (36,5mm) T:1-
3 000 HUF
2827054
31091
438
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:1-
1 000 HUF
2828611
31092
438
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:1
1 000 HUF
2824706
31093
438
Numismatics
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1 200 HUF
2830910
31094
438
Numismatics
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott bronz emlékérem műanyag keretben (42,5mm) T:1-
1 200 HUF
2835906
31095
438
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" kétoldalas bronz emlékérem az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából (50mm) T:2 ph.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035