17201.
438. Closed Online auction
Maps
30 000 HUF
77,72 EUR, 85,71 USD
1793 Delineatio Territorii Posessionis Hoszszú-falu Inclyto Comitatui Szaladiensi ingremiatae concinnata a Samuele Eszenyi Jurato geometra Anno 1793. kézzel rajzolt térkép Szalai (Zalai) Testülethez benyújtott Hosszúfalu (Zalaapáti) birtokterület lehatárolását Eszenyi Sámuel esküdt geometra készítette. Vászonra kasírozva. 70 x 49 cm, jobb alsó részén 2 db. kivágott ovális rész. (A földmérő több zalai birtokosnál végzett hasonló munkát, pl. Zalacsány, Kehida. Díszes kartussal