17402.
438. Closed Online auction
Maps
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1889 Gömör és Kis-Hont megye térképe. Tervezte: Gönczy Pál, rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 300.000. Bp., Posner Károly Lajos és fia, vászonra kasírozva, kissé sérült szélekkel, foltokkal, 58x45 cm