17217.
438. Closed Online auction
Maps
16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
cca 1900 Nagys. Szentkirályi Istvánné hosszufalui birtokának térképe. vászonra kasírozva. Kell Dezső okleveles mérnök irodája. Hátoldalon: t.a. Zalaapáti KS. Bizottmánya 3/945.sz. Zalavármegye Földrendező Tanácsa Zalaegerszeg 66,5 x 100 cm,