17146. 438. Closed Online auction Military
3 000 HUF
0 HUF
cca 1930 Hajdúszoboszló, rendőrtisztek csoportképe, szablyákkal, sok kitüntetéssel; nagyméretű fotó, Petrányi Pál fényképész pecséttel jelzett felvétele, sérült, törésekkel, 22x15 cm
Photo of the item taken by : ekb